Щоб адаптація до дитячого садка для дитини та для мами була менш болючою, рекомендуємо скористатися простими правилами, які швидко допоможуть полюбити садочок як малюкові, так і батькам.
Детальна інформація вказана у листку-вкладиші до респіраторного пробіотика Бактобліс. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем. Звіт №3/28-А-3728/1-20-69376Е від 02.02.2021

Детальна інформація вказана у листку-вкладиші до сиропу Когівіс. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем. Науково-експертна оцінка № 53 от 24.05.18.

Детальна інформація вказана у листку-вкладиші до сиропу Сілента. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем. Науково-експертна оцінка № 52 от 24.05.18.

Детальна інформація вказана у листку-вкладиші до добавки ІНОС. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем. Звіт №3/8-А-3959/1-20-68141Е від 17.12.2019

Найменування, місцезнаходження та номер телефону виробника: Перрері Фармачеутічі С.р.л., Корсо Сан Лоренцо 1, 37026, Пескантіна, Верона (VR), Італія / Perrery Farmaceutici S.r.l. Corso San Lorenzo 1 - 37026 Pescantina (VR), Italia; tel .: +390 4523785724. Найменування, місцезнаходження та номер телефону імпортера та прийняття претензій: ТОВ "ЗДРАВО", УкраЇна, 04114, ул. Автозаводська, 54/19, літ. А, офіс, тел. (044) 503-78-68
НЕ Є ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ. ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ.
ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ РЕКОМЕНДОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ.
СТВОРЮЄМО РАДІСНЕ ОЧІКУВАННЯ
Для того щоб звикання до дитячого садка пройшло швидко і легко, перш за все вам необхідно пробудити інтерес у дитини. Говорячи з малюком про майбутній похід у садочок, акцентуйте на позитивних моментах: «Там багато нових друзів», «Вам буде весело грати разом!», «Там стільки класних іграшок!», «Там дуже цікаво!»… Сходіть з дитиною на прогулянку в садок, познайомтеся з вихователькою, подивіться, які ігрові майданчики є на його території, які гарні та цікаві іграшки є в групі.
ЗАКЛИКАЄМО НА ДОПОМОГУ ГРУ АБО КАЗКУ
Вигадайте свою казку про те, як маленьке зайченя вперше пішло до садочка, як йому спочатку було трохи страшно і некомфортно і як потім воно подружилося з дітьми та виховательками. Можна пограти вдома в дитячий садок і цю ж казку «програти» з іграшками. І в казці, і у грі основний момент – малюк повинен розуміти, що мама за ним обов'язково повернеться.

Добре, якщо дитина побуває в різних ролях: виховательки, малюка, який любить ходити в садок і який поки не звик і плаче, мами, тата або няні, що привели дітей у групу тощо.

ВИГАДУЄМО РИТУАЛ ПРОЩАННЯ
Такий ритуал стане у пригоді й у садку, і в будь-якій ситуації, коли доведеться розлучатися з дитиною. Ви можете:
• цілувати малюка в щічку;
• обмінюватися повітряними поцілунками;
• тертися носами;
• обніматися і шепотіти на вушко: «Я тебе люблю»;
• махати рукою у віконце та використовувати багато-багато інших варіантів.
РОБИМО АДАПТАЦІЙНИЙ КАЛЕНДАР
Ви можете зробити адаптаційний календар і кожен день, проведений у садку, заклеювати наклейками, таким чином рахуючи час до вихідних, на які у вас заплановані цікаві активності.

Можна розфарбувати кожен день. Намалюйте всі дні тижня і розфарбуйте кожен у певні яскраві кольори: понеділок – зелений, четвер – рожевий, п'ятниця – помаранчева і т. ін. Нехай у понеділок ваш малюк звертає увагу на предмети й речі зеленого кольору, їсть зелені овочі та фрукти, вдягне якийсь елемент зі свого гардеробу відповідного кольору.

ВИБИРАЄМО ТАЛІСМАН
Дитині буде легше в новій обставі, якщо з собою у неї буде річ, що нагадує про дім. Домовтеся, що у шафці буде лежати мамина річ, за якою мама повинна прийти (рукавичка, сумочка, хустка), ваша спільна фотографія або улюблена іграшка. Можна дати малюку іграшковий ключик і проговорити, що ви довіряєте йому ключ, без якого ніхто не потрапить додому. Це буде для дитини «гарантією», що ви неодмінно повернетеся.

ТОВАРИШУЄМО З МАМАМИ ДРУЗІВ ДИТИНИ
Дитячий садок повинен викликати у малюка тільки позитивні емоції – зустрічі з улюбленими друзями, наприклад. Якщо ви звернули увагу, що дитина особливо «прикипіла» до кого-небудь із групи, сміливо кличте їх разом з мамою до себе в гості або в найближче кафе! Спільні ігри, невеликий перекус, чаювання – це згуртує маленьких людей. І тоді в садку у вашої дитини з'явиться як мінімум один друг, з яким вона проводить час і поза межами цього дитячого закладу.

ДАЄМО ДИТИНІ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗАВДАННЯ
Кожен день вигадуйте для малюка відповідальне завдання в садку, наприклад:
• допомогти виховательці накрити на стіл;
• розчесати всіх ляльок;
• зібрати конструктор;
• запам'ятати імена своїх друзів;
• привітатися з рибками в акваріумі;
• зібрати якомога більше листя під час прогулянки тощо.
ВИПУСКАЄМО ПАР
Людина так влаштована, що всім нашим емоціям потрібен вихід. Нервовий стрес у дитини – привід випустити пар. Для випліскування негативних емоцій підійдуть різні «чудо-речі», наприклад:
• чашка – в неї можна покричати;
• паперові листи – їх можна рвати, м'яти, кидати в мішень на стіні;
• подушка – її можна кидати, бити, штовхати, можна влаштувати для розрядки бій подушками;
• пластилін – з нього можна зліпити негативну емоцію, поганий настрій, страх, а потім зім'яти все або переробити.

ПРАВИЛЬНО ОЦІНЮЄМО ДИТИНУ
Не хваліть малюка за те, що дано йому природою (наприклад, розум, краса). Завжди акцентуйте на конкретних досягненнях, не забуваючи відзначити його чудові особисті якості. Замість «Молодець, який ти тямущий» скажіть «Молодець, ти сам вирішив важке завдання!» Або: «Як же я тобою пишаюся, ти допоміг другові!»

Пам'ятайте, що підняти самооцінку і виробити впевненість у собі можна завдяки успішно виконаним завданням, починайте з малих справ, поступово піднімаючи планку.


ВЛАШТОВУЄМО МІНІСВЯТА В ГРУПІ
Скооперуйтеся з іншими батьками та замовте аніматорів на годинку-дві. Дитяче свято з повітряними кульками й активна програма, яку ви можете придумати самі, подарує масу позитивних емоцій малюкам. Ваша дитина обов'язково захоче повертатися туди, де пригощають цукерками, де всім весело і дуже цікаво.